RN55E1150BB14
MFR.Part #
RN55E1150BB14
JLCPCB Part #
C3474419
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors