RN55E1101BR36
MFR.Part #
RN55E1101BR36
JLCPCB Part #
C1787453
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors