RN55E1003CB14
MFR.Part #
RN55E1003CB14
JLCPCB Part #
C1414293
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors