RN55D5230FB14
MFR.Part #
RN55D5230FB14
JLCPCB Part #
C1415793
Description
-65℃~+175℃ 125mW 523Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors