RN55C4701BB14
MFR.Part #
RN55C4701BB14
JLCPCB Part #
C1414555
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors