RN55C1561BB14
MFR.Part #
RN55C1561BB14
JLCPCB Part #
C1413668
Description
-65℃~+175℃ 1.56kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors