RN55C14R3BB14
MFR.Part #
RN55C14R3BB14
JLCPCB Part #
C1413743
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors