RN55C1450BB14
MFR.Part #
RN55C1450BB14
JLCPCB Part #
C1417071
Description
-65℃~+175℃ 125mW 145Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors