RN50E8062BB14
MFR.Part #
RN50E8062BB14
JLCPCB Part #
C1432474
Description
-65℃~+175℃ 50mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors