RN50E1100BR36
MFR.Part #
RN50E1100BR36
JLCPCB Part #
C1804988
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors