RLR20C9313FRB14
MFR.Part #
RLR20C9313FRB14
JLCPCB Part #
C1458236
Description
-65℃~+150℃ 500mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors