RLR20C3001GMB14
MFR.Part #
RLR20C3001GMB14
JLCPCB Part #
C1436773
Description
-65℃~+150℃ 3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors