RLR07C1742FRRE523
MFR.Part #
RLR07C1742FRRE523
JLCPCB Part #
C3489565
Description
-65℃~+150℃ 17.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors