RLR07C1000GRBSL23
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR07C1000GRBSL23
JLCPCB Part #
C3371930
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+150℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors