RLR05C6200FRR36
MFR.Part #
RLR05C6200FRR36
JLCPCB Part #
C3424177
Description
-65℃~+150℃ 125mW 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors