RLR05C3303GMRE6
MFR.Part #
RLR05C3303GMRE6
JLCPCB Part #
C3557668
Description
-65℃~+150℃ 125mW 330kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors