RLR05C1001FRRE519
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR05C1001FRRE519
JLCPCB Part #
C3537639
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+150℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors