RL20S911GB14
MFR.Part #
RL20S911GB14
JLCPCB Part #
C1438330
Description
-65℃~+175℃ 500mW 910Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors