RL20S753GB14
MFR.Part #
RL20S753GB14
JLCPCB Part #
C3499257
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors