RL20S560GB14
MFR.Part #
RL20S560GB14
JLCPCB Part #
C1435148
Description
-65℃~+175℃ 500mW 56Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors