RL20S162GB14
MFR.Part #
RL20S162GB14
JLCPCB Part #
C3478386
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors