RL20S153GB14
MFR.Part #
RL20S153GB14
JLCPCB Part #
C1435488
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors