RL20S151GB14
MFR.Part #
RL20S151GB14
JLCPCB Part #
C1435491
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors