RL07S134GB14
MFR.Part #
RL07S134GB14
JLCPCB Part #
C1436179
Description
-65℃~+175℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors