RER60F2501RC02
MFR.Part #
RER60F2501RC02
JLCPCB Part #
C1570016
Description
2.5kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance