RCP0603B220RJEA
MFR.Part #
RCP0603B220RJEA
JLCPCB Part #
C4349226
Description
-65℃~+155℃ 1.5W 220Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS