RCP0603B1K20JED
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP0603B1K20JED
JLCPCB Part #
C4142619
Package
0603
Description
-65℃~+155℃ 1.2kΩ 1.5W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS