RCP0505B430RJEA
MFR.Part #
RCP0505B430RJEA
JLCPCB Part #
C4215726
Description
-65℃~+155℃ 1.4W 430Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS