RCP0505B33R0JEA
MFR.Part #
RCP0505B33R0JEA
JLCPCB Part #
C3999264
Description
-65℃~+155℃ 1.4W 33Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS