RCP0505B1K30JEA
MFR.Part #
RCP0505B1K30JEA
JLCPCB Part #
C4123756
Description
-65℃~+155℃ 1.3kΩ 1.4W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS