RCMM023302GKS14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCMM023302GKS14
JLCPCB Part #
C1138062
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-65℃~+155℃ 33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS