PTN0805E2501BST1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTN0805E2501BST1
JLCPCB Part #
C2089694
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 2.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS