PTF659K9000AYEK
MFR.Part #
PTF659K9000AYEK
JLCPCB Part #
C1443468
Description
-55℃~+150℃ 250mW 9.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS