PTF659K2600BXBF
MFR.Part #
PTF659K2600BXBF
JLCPCB Part #
C1443127
Description
-55℃~+150℃ 250mW 9.26kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors