PTF6595K300BXEK
MFR.Part #
PTF6595K300BXEK
JLCPCB Part #
C1444016
Description
-55℃~+150℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS