PTF65909R00FXEK
MFR.Part #
PTF65909R00FXEK
JLCPCB Part #
C1443994
Description
-55℃~+150℃ 250mW 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS