PTF65825R00BXEK
MFR.Part #
PTF65825R00BXEK
JLCPCB Part #
C1443596
Description
-55℃~+150℃ 250mW 825Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS