PTF6580R000FZEK
MFR.Part #
PTF6580R000FZEK
JLCPCB Part #
C1449625
Description
-55℃~+150℃ 250mW 80Ω Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS