PTF65750K00DYBF
MFR.Part #
PTF65750K00DYBF
JLCPCB Part #
C1442768
Description
-55℃~+150℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors