PTF656K9800BXBF
MFR.Part #
PTF656K9800BXBF
JLCPCB Part #
C1442591
Description
-55℃~+150℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors