PTF65649K00BYBF
MFR.Part #
PTF65649K00BYBF
JLCPCB Part #
C1443203
Description
-55℃~+150℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors