PTF65634R00BYEK
MFR.Part #
PTF65634R00BYEK
JLCPCB Part #
C1443688
Description
-55℃~+150℃ 250mW 634Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS