PTF6560K400FYEK
MFR.Part #
PTF6560K400FYEK
JLCPCB Part #
C1443597
Description
-55℃~+150℃ 250mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS