PTF6560K000FYEK
MFR.Part #
PTF6560K000FYEK
JLCPCB Part #
C1443593
Description
-55℃~+150℃ 250mW 60kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS