PTF6558K000AXEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF6558K000AXEK
JLCPCB Part #
C1443307
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 58kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS