PTF6551K100BXEK
MFR.Part #
PTF6551K100BXEK
JLCPCB Part #
C1443275
Description
-55℃~+150℃ 250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS