PTF65511K00FYEK
MFR.Part #
PTF65511K00FYEK
JLCPCB Part #
C1443201
Description
-55℃~+150℃ 250mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS