PTF6550R000AYBF
MFR.Part #
PTF6550R000AYBF
JLCPCB Part #
C1443633
Description
-55℃~+150℃ 250mW 50Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors