PTF654K5450AYEK
MFR.Part #
PTF654K5450AYEK
JLCPCB Part #
C1443817
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.545kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS