PTF654K1000BZEK
MFR.Part #
PTF654K1000BZEK
JLCPCB Part #
C1444696
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS